Ohebný pískovec - pískovcové tapety

 

Co je Ohebný pískovec?

Ohebný nebo i flexibilní pískovec je ručně vyráběný produkt. Každý jeden m2 je originál. Jde o otisk písku různých barev a textur tvořených několik milionů let pod zemským povrchem. Výsledkem je jedinečný produkt s nádechem luxusu. Ohebný pískovec dodá každému interiéru a exteriéru exkluzivní a nezaměnitelný charakter.


photo0123

Ohebný pískovec je hrubý pouze 1 - 3mm a ohebný jako list papíru, ale přece má vlastnosti podobné přírodnímu kameni. Technologie jeho výroby byla vyvinuta a zdokonalena po letech výzkumu. Takto vyrobený ohebný pískovec má hmotnost pouze cca 4 kg / m2. Je velmi snadno modelovateľný a může být upraven tak, aby vyhovoval většině požadavků. Výjimečné technické vlastnosti a flexibilní povaha tohoto materiálu šetří drahocenný čas realizace, jakož i celkové náklady a vytvářejí nové a kreativní možnosti aplikace.


photo0124
Využití:

Vhodný do exteriéru i interiéru.
Ohebný pískovec je vhodný pro použití v exteriéru na architektonické dotvoření fasád, soklů, zdí, sloupů, komínů atd. Také v interiéru na moderní dekorace stěn, obložení krbů a jiných prvků. Při použití vhodné lepicí hmoty je možná instalace na dřevo, beton, sádrokarton, obkládačky, sklo, kov, plast apod. Představuje ideální řešení všude tam, kde není možné použít obkladový kámen pro svou vysokou hmotnost, tloušťku nebo velké rozměry, kde není možné použít jiný obkladový materiál pro různé oblouky, rohy a jiné nepravidelné tvary, a kde je požadavek na něco nového, stylové a nadčasové. Díky své ohebnosti, jednoduchému tvarování na požadovaný rozměr řezáním a široké barevné škále jsou možnosti použití limitováno pouze Vaší fantazií.

 

Balení:

Ohebný pískovec má rozměry 2,73 m x 1,10 m (využitelná plocha 3m 2). Balený je v roli a následně v kartonové krabici. Součástí balení je lepící hmota (pro exteriér nebo interiér) a speciální přípravek pro konečný nátěr.
 

 

 

africo small ancona small bianco small
AFRICO ANCONA BIANCO
catania small cortina small modena small
CATANIA CORTINA MODERNA
palermo small san marco small venezia small
PALERMO SAN MARCO VENEZIA
  verona small  
  VERONA