Plastová okna Euro Design 70 – 5ti komora

Systém REHAU Euro Design 70 – 5ti komora je novinkou, která se pro svou vysokou kvalitu a příznivou cenu stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky. 5-ti komorové uspořádání a 70 mm konstrukční šíře systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora skýtají výtečné tepelně izolační vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné ocelové výztuhy zajišťují oknům vyrobeným z tohoto profilu výborné statické vlastnosti. Tak jako u ostatních námi dodávaných profilů jsou okna vyrobená v systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora osazena kováním ROTO NT, které má rozhodující podíl na jejich dlouhé bezporuchové funkčnosti. Díky výborné kvalitě podtržené velmi dobrou cenou se tato okna stále více uplatňují mimo jiné i při rekonstrukcích panelových domů.

3_2_1

 

5-komorový systém s konstrukční šířkou 70 mm:

 

S okny ze systému REHAU Euro Design 70 – 5ti komora vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU Euro Design 70 5ti komora splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci.
S hodnotou Uf až 1,2 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora použitelná i pro nízkoenergetické domy.

 

Přednosti systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora:

  • Rovné či zaoblené křídlo - líbivý vzhled
  • Hladké linie na viditelných plochách
  • Hodnota Uf = 1,2 W/m2K
  • Výborné statické hodnoty díky armovací komoře o šířce 35 mm
  • Upevnění pantů je ve třech stěnách z PVC a v armování
  • Vynikající design. V nabídce jsou profily s plošně odsazeným křídlem
  • Široká nabídka barev a dekorů dřeva
  • Zlepšená ochrana proti vloupání
  • Připojovací strana profilu umožňuje montáž jakýchkoliv spojovacích profilů ze systémů
3_2_2

 


Těsnost:

 

Dvě těsnění systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti.

 

Ochrana proti vloupání:

 

Okenní profily REHAU Euro Design 70 - 5ti komora mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627).

 

Ochrana proti hluku:

 

Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.